Kostka brukowa Warszawa układanie

Kostka brukowa Warszawa i okolice – nasze usługi

Inwestując w kostkę brukową z pewnością chcecie Państwo aby służyła Wam przed długie lata. Solidność i trwałość jest niezwykle istotna, dlatego też największy nacisk kładziemy właśnie na jakość wykonania. Zaczynamy od dokładnego określenia zadań, które kostka brukowa ma spełniać (teraz i w przyszłości). Dzięki temu, możemy zaproponować Państwu materiał, który najlepiej sprawdzi się w określonych warunkach. Dobierzemy w ten sposób, najlepszą grubość, wielkość, producenta i rodzaj kostki.

Gwarancja najwyższej jakości świadczonych usług

Jakość kostki brukowej jest istotna, jednakże dużo ważniejszym czynnikiem decydującym o trwałości jest jakość wykonania. Z pewnością chcecie Państwo aby kostka brukowa służyła wam przez wiele długich lat. Dlatego też, tak dużą uwagę przykładamy do każdego etapu prac. Kluczowe w każdym projekcie jest odpowiednie przygotowanie podłoża. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu i wiedzy dobieramy odpowiednie materiały uwzględniające specyfikację gruntu i przeznaczenie danej powierzchni. Podłoże, którego po ułożeniu kostki nie widać, w praktyce decyduje o trwałości.

Czym się zajmujemy?

Zajmujemy się układaniem kostki brukowej na różnych powierzchniach. Układamy podjazdy, chodniki, tarasy itd. Prowadzimy także prace geodezyjne związane z odwodnieniem terenu. Sprzedajemy kostkę brukową wiodących producentów: m.in. Iber, Polbruk, Semmerloock, Budorkusz, Pater.

Kompleksowo, uprzejmie i profesjonalnie

Dbamy to, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z wykonanej przez nas pracy. Miła obsługa, szybki kontakt, elastyczne godziny pracy i bardzo wysoka jakość wykonania to wszystko sprawia, że zadowolony Klient często poleca nasze usługi, swoim sąsiadom, rodzinie, znajomym. Serdecznie za to dziękujemy.

Efektowne projekty, piękna stylistyka

Podłoże wykonane z kostki brukowej musi być nie tylko solidne ale i ładne. W związku z tym zajmujemy się także układaniem kostki brukowej w różne mniej lub bardziej skomplikowane wzory. Posiadamy gotowe projekty, przygotowujemy też wzory pod indywidualne zamówienie. Różnego rodzaju łuki czy też nieregularne powierzchnie nie stanowią dla nas problemu.

Szybki czas realizacji i atrakcyjne ceny

Dzięki współpracy z renomowanymi producentami kostki brukowej nasze ceny (uwzględniając najwyższą jakość) są bardzo konkurencyjne. Zlecenia realizujemy zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem.

Profesjonalne doradztwo

Na rynku istnienie bardzo wiele różnych rozwiązań, produktów, producentów. Odpowiedź na pytanie – co wybrać, może być naprawdę trudna. Zawsze możesz liczyć na naszą fachową pomoc i poradę. Przedstawimy Ci najciekawsze, sprawdzone rozwiązania, na które warto zwrócić uwagę. Pomożemy wybrać najlepszą kostkę brukową, ciekawy wzór i układ. Przygotujemy projekt uwzględniający Twoje preferencje i potrzeby. Powiemy Ci w jaki sposób dbać o kostkę aby zachowała swoja trwałość i piękny wygląd przez lata.

Gwarancja!

Inwestując w kostkę brukową na pewno chcesz aby posłużyła Ci przez wiele długich lat. Z nami możesz spać spokojnie. Udzielamy pisemnej 3 letniej gwarancji na kostkę brukową i 2 letniej na wykonane przez nas prace.

Bezpłatna wycena

Szacunkowy cennik prac znajdziesz na tej stronie. Na finalny koszt wpływa jednak wiele różnych czynników, dlatego też ostateczna cena, zawsze ustalana jest indywidualnie. Już dziś zadzwoń lub wyślij zapytanie aby zamówić bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zapraszamy serdecznie.
Skontaktuj się z Nami ►